Kdo je Blond on the road?

Ahoj cestovatelé!

Moc mě těší, že jste zavítali na můj blog Blond on the Road, ve kterém Vám přibližuji moje cestovatelské výpravy a přináším inspiraci, tipy a doporučení na Vaše případné cesty budoucí ☺️

Blond on the road

A kdo jsem?

Verča, zakladatelka cestovatelského blogu Blond on the road. Cestovatelka, která ráda objevuje nové kouty světa, a to vše stíhá jen o víkendech, svátcích a 20 dnech dovolené za rok 🙂 

v 7 letech jsem poprvé vstoupila na palubu letadla, no tady někde se zrodila moje vášeň pro cestování. Zásluhu na tom všem mají také moji rodiče, kteří mě v cestování vždy podporovali. Mamka samozřejmě se slzami v očích, taťka se slovy „Nezapomeň všechno fotit a pošli nám pohled!“ A tak fotím a posílám pohledy dodnes a mamka taky dodnes pláče, když odjíždím na cesty a je jedno, že už nejsem ta malá cestovatelka, ale na krku mám tři křížky 🙊 Vášeň pro cestování mě neopouští.

V běžném životě vystudovaná sociální pracovnice, manželka, kamarádka, dcera a od roku 2022 i maminka jedné úžasné malé cestovatelky 🧡 ..milovnice indické kuchyně, haribo bonbónů a koření všeho druhu, které si vozím ze všech mých cest. Ačkoli mě už několik let můžete potkat hlavně v pražských ulicích, v žilách mi proudí moravská krev.

Co mě na cestování baví?

Jsem typ člověka, který nedokáže zůstat na jednom místě delší dobu, takže po pár měsících v Česku se opět a znovu rodí moje touha „někam“ vyrazit. A je mi vlastně dost jedno kam, na cestování mě totiž baví právě poznávání nových míst a život mimo zaběhlé stereotypy. Stejně, jako se vždycky těším na svou další cestu, se ale ráda vracím také domů, za rodinou a přáteli, bez kterých si život neumím dost dobře představit.

Kde už jsem byla a co je moje srdcovka?

Navštívila jsem 25 států světa na 4 světadílech, no nejvíce mě okouzlilo Skotsko, které se stalo mou srdeční záležitostí. Do Skotska se budu ráda vracet každý rok klidně až do důchodu. Tahle země mě naprosto uchvátila svou krásnou přírodou, životním stylem, pohodovými lidmi a ohromující historií, která na vás dýchá na každém kroku. Skotsko má pro mě jednoduše zvláštní kouzlo 🥰

Jaké jsou mé cestovatelské sny?

Můj velký sen je procestovat USA, zažít pravé africké safari a vidět na vlastní oči polární záři. Jinak je můj seznam cestovatelských přání docela dlouhý, sami se na něj můžete kouknout tady 🙂

Proč píšu blog Blond on the road?

Cestování i psaní mě bavilo od malička, ale až na konci roku 2018 se tyhle dvě vášně spojily a sen o vlastním blogu se stal skutečností. Pro někoho možná pozdě, no sny se přece mají plnit v každém věku.

Nechci si nechávat pečlivě připravené itineráře, ověřené tipy a cestovatelské triky jen pro sebe, naopak jsem ráda, když i vám na cestách pomůžou. 

Díky, že tu jste.. a že se vracíte!

Doufám, že se Vám moje cestovatelské příběhy, fotky a videa budou líbit! Těším se na Vaše komentáře, tipy anebo doporučení na cesty!

Pokud byste mě rádi kontaktovat soukromě, napište mi na email info@blondontheroad.com.

A budu moc ráda, když se ke mně připojíte i na Facebooku nebo Instagramu. Všechny informace, fotky, tipy a doporučení tam najdete jako první.

Vaše Verča ♥ 

Visited 6 times, 1 visit(s) today